Hizmetler

*Çekim kalitesini en yüksek seviyede tutmak için, isteğe göre çekim öncesinde sizlerle görüşüp, istekleriniz ve beklentileriniz doğrultusunda çekimin yapılacağı yerler ve pozlar hakkında planlama yapılır.

*Doğumunuzun gerçekleşeceği gün, doğumunuzdan yaklaşık 1 saat önce odanıza geliyorum.. Keyifli bir şekilde, hamilelik fotoğraflarınızı çektikten sonra sizlerin ve odada olan tüm yakınlarınızın tatlı telaşlarını fotoğraflıyorum. Ardından doğumhaneye inişiniz, bebeğinizin ilk doğduğu nefes kesici, büyülü dakikalar.. Bebeğinizin ilk kalp atışı, ilk bakışı, ilk tebessümü, kucağınıza aldığınız, ilk birbirinizi gördüğünüz an,duygusal herşeyi çekiyorum. Sonrasında özel portreleriniz, bebeğinizin detay fotoğrafları ( el, ayak.. ) Sonrasında da sizi, dinlenmeniz için taze ailenizle baş başa bırakıyorum. Doğum çekimlerimde hiçbir şekilde flash kullanmıyorum.Çekim ortalama 3-4 saat sürüyor Sizin rahatlığınız ve huzurunuz her şeyden önemli !

*Çektiğim ortalama 200-250 adet fotoğrafı, gereken dijital düzenlemeler yapıldıktan sonra size yüksek çözünürlükte dvd olarak teslim ediyorum.

*Dvd ye ek olarak albüm çeşitlerinden seçebilir, kapı posteri ve müzikli video klip, paketinize ekleyebilirsiniz. Tamamen size kalmış.Doğum paketlerine, arzu ederseniz hamilelik fotoğraflarınız ve doğumunuz sonrası 15 gün içinde gerçekleştirilicek, konsept yenidoğan ve aile çekimi eklenebilir.

 *Ev yada dış mekanda yaptığım hamile, çocuk, bebe ve aile çekimlerimde gün kararlaştırdıktan sonra buluşuyoruz..Ortamın sıcak, bebeğinizin karnı tok ve uykuya hazır olması her zaman daha iyi sonuçlar verir. Masum, kimi zaman eğlenceli ve sevgi dolu fotoğraflar çıkıyor ortaya.

Detaylar için;

554 873 27 10

cigdem@masalbebeklerim.com
cigdemaytekn@hotmail.com
 veya
iletişim bölümünden formu doldurarak bana ulaşabilirsiniz.

0 yorum:

Çiğdem Aytekin. Blogger tarafından desteklenmektedir.

© 2011 Masal Bebeklerim-Çiğdem AYTEKİN(Doğum&Bebek&Özel Gün Fotoğrafçısı), AllRightsReserved.

Designed by ScreenWritersArena